购买 MBRAD15100H | MBRAD15100H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRAD15100H
MBRAD15100H
MBRAD15100H
仅供参考
零件编号 MBRAD15100H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 15A, 100V, SCHOTTKY RECTIFIER
送货服务
MBRAD15100H参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
电容@ Vr,F378pF @ 4V, 1MHz
供应商设备包ThinDPAK
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
MBRAD15100H Packaging
Insepction
MBRAD15100H FAQ
  • 1. How to order MBRAD15100H on Heisener?
  • 3. Are the MBRAD15100H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRAD15100H?
MBRAD15100H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。