购买 MBRAD10150DH | MBRAD10150DH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRAD10150DH
MBRAD10150DH
MBRAD10150DH
仅供参考
零件编号 MBRAD10150DH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 150V THINDPAK
送货服务
MBRAD10150DH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If880 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ThinDPAK
MBRAD10150DH Packaging
Insepction
MBRAD10150DH FAQ
  • 1. How to order MBRAD10150DH on Heisener?
  • 3. Are the MBRAD10150DH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRAD10150DH?
MBRAD10150DH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。