购买 MBR5U45-TP | MBR5U45-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBR5U45-TP
MBR5U45-TP
MBR5U45-TP
仅供参考
零件编号 MBR5U45-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
MBR5U45-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If470 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 45 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
MBR5U45-TP Packaging
Insepction
MBR5U45-TP FAQ
  • 1. How to order MBR5U45-TP on Heisener?
  • 3. Are the MBR5U45-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBR5U45-TP?
MBR5U45-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。