购买 MBR30L100CT | MBR30L100CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBR30L100CT
MBR30L100CT
MBR30L100CT
仅供参考
零件编号 MBR30L100CT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO220AB
送货服务
MBR30L100CT参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If770 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包TO-220AB
MBR30L100CT Packaging
Insepction
MBR30L100CT FAQ
  • 1. How to order MBR30L100CT on Heisener?
  • 3. Are the MBR30L100CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBR30L100CT?
MBR30L100CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。