购买 MBR20L100CTH | MBR20L100CTH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBR20L100CTH
MBR20L100CTH
MBR20L100CTH
仅供参考
零件编号 MBR20L100CTH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 100V 20A TO220AB
送货服务
MBR20L100CTH参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr20 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包TO-220AB
MBR20L100CTH Packaging
Insepction
MBR20L100CTH FAQ
  • 1. How to order MBR20L100CTH on Heisener?
  • 3. Are the MBR20L100CTH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBR20L100CTH?
MBR20L100CTH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。