购买 MBR20150PT | MBR20150PT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBR20150PT
MBR20150PT
MBR20150PT
仅供参考
零件编号 MBR20150PT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 150V 20A TO247AD
送货服务
MBR20150PT参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.02 V @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247AD (TO-3P)
MBR20150PT Packaging
Insepction
MBR20150PT FAQ
  • 1. How to order MBR20150PT on Heisener?
  • 3. Are the MBR20150PT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBR20150PT?
MBR20150PT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。