购买 MBR20100FCTH-BP | MBR20100FCTH-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBR20100FCTH-BP
MBR20100FCTH-BP
MBR20100FCTH-BP
仅供参考
零件编号 MBR20100FCTH-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ARR SCHOTT 100V ITO220AB
送货服务
MBR20100FCTH-BP参数
制造商Micro Commercial Co
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If820 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
MBR20100FCTH-BP Packaging
Insepction
MBR20100FCTH-BP FAQ
  • 1. How to order MBR20100FCTH-BP on Heisener?
  • 3. Are the MBR20100FCTH-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBR20100FCTH-BP?
MBR20100FCTH-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。