购买 MAX77620MEWJ-T | MAX77620MEWJ-T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MAX77620MEWJ-T
MAX77620MEWJ-T
MAX77620MEWJ-T
仅供参考
零件编号 MAX77620MEWJ-T
制造商 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
描述 IC
送货服务
MAX77620MEWJ-T参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 电源管理 - 专用
封装-
ECAD
系列-
应用-
供电-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
MAX77620MEWJ-T Packaging
Insepction
MAX77620MEWJ-T FAQ
  • 1. How to order MAX77620MEWJ-T on Heisener?
  • 3. Are the MAX77620MEWJ-T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MAX77620MEWJ-T?
MAX77620MEWJ-T 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
MAX77620MEWJ-T
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
MAX77620MEWJ+T QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
MAX1490BEPG+
IC RS485/RS422 DATA INTRFC 24DIP
MAX3002EUP+
IC TRANSLATOR LEVEL 8CH 20TSSOP
DMG4468LFG-7
MOSFET N-CH 30V 7.62A DFN3030-8