购买 M1F45M12W2-1LA | M1F45M12W2-1LA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
M1F45M12W2-1LA
M1F45M12W2-1LA
M1F45M12W2-1LA
仅供参考
零件编号 M1F45M12W2-1LA
制造商 STMicroelectronics
描述 AUTOMOTIVE-GRADE ACEPACK DMT-32
数据表
封装 -
ECAD
库存 255 piece(s)
送货服务
M1F45M12W2-1LA参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列ECOPACK®
FET类型Silicon Carbide (SiC)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C30A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs64mOhm @ 20A, 18V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs100nC @ 18V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2086pF @ 800V
力量 - 最大-
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱32-PowerDIP Module (1.264", 32.10mm)
供应商设备包ACEPACK DMT-32
M1F45M12W2-1LA Packaging
Insepction
M1F45M12W2-1LA FAQ
  • 1. How to order M1F45M12W2-1LA on Heisener?
  • 3. Are the M1F45M12W2-1LA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of M1F45M12W2-1LA?
M1F45M12W2-1LA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。