购买 LSIC2SD120A15 | LSIC2SD120A15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LSIC2SD120A15
LSIC2SD120A15
LSIC2SD120A15
仅供参考
零件编号 LSIC2SD120A15
制造商 Littelfuse Inc.
描述 DIODE SIL CARB 1.2KV 44A TO220AC
送货服务
LSIC2SD120A15参数
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)44A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.8 V @ 15 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 1200 V
电容@ Vr,F920pF @ 1V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2
供应商设备包TO-220AC
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
LSIC2SD120A15 Packaging
Insepction
LSIC2SD120A15 FAQ
  • 1. How to order LSIC2SD120A15 on Heisener?
  • 3. Are the LSIC2SD120A15 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LSIC2SD120A15?
LSIC2SD120A15 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。