购买 LSIC2SD065D20A | LSIC2SD065D20A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LSIC2SD065D20A
LSIC2SD065D20A
LSIC2SD065D20A
仅供参考
零件编号 LSIC2SD065D20A
制造商 Littelfuse Inc.
描述 DIODE SIL CARB 650V 20A TO220AC
送货服务
LSIC2SD065D20A参数
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 45 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2
供应商设备包TO-220AC
工作温度 - 结-
LSIC2SD065D20A Packaging
Insepction
LSIC2SD065D20A FAQ
  • 1. How to order LSIC2SD065D20A on Heisener?
  • 3. Are the LSIC2SD065D20A price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LSIC2SD065D20A?
LSIC2SD065D20A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。