购买 LMG3411R150RWHR | LMG3411R150RWHR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LMG3411R150RWHR
LMG3411R150RWHR
LMG3411R150RWHR
仅供参考
零件编号 LMG3411R150RWHR
制造商 Texas Instruments
描述 SMART 150MOHM GAN FET WITH DRIVE
送货服务
LMG3411R150RWHR参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型Load Switch
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口Logic, PWM
电压 - 负载480V (Max)
电压 - 电源(Vcc / Vdd)9.5V ~ 18V
电流 - 输出(最大)6A
Rds On(Typ)150mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Bootstrap Circuit, 5V Regulated Output
故障保护Over Current, Over Temperature, UVLO
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
包/箱32-VQFN Exposed Pad
供应商设备包32-VQFN (8x8)
LMG3411R150RWHR Packaging
Insepction
LMG3411R150RWHR FAQ
  • 1. How to order LMG3411R150RWHR on Heisener?
  • 3. Are the LMG3411R150RWHR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LMG3411R150RWHR?
LMG3411R150RWHR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。