购买 LM3503ITL-44 | LM3503ITL-44数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LM3503ITL-44
LM3503ITL-44
LM3503ITL-44
仅供参考
零件编号 LM3503ITL-44
制造商 National Semiconductor
描述 IC LED DRVR RGLTR PWM 10DSBGA
送货服务
LM3503ITL-44参数
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Up (Boost)
内部开关Yes
输出数量2
电压 - 电源(最小)2.5V
电压 - 电源(最大)5.5V
电压 - 输出44V
电流 - 输出/通道750mA (Switch)
频率1MHz
调光Analog, PWM
应用Backlight
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱10-WFBGA, DSBGA
供应商设备包10-DSBGA
LM3503ITL-44 Packaging
Insepction
LM3503ITL-44 FAQ
  • 1. How to order LM3503ITL-44 on Heisener?
  • 3. Are the LM3503ITL-44 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LM3503ITL-44?
LM3503ITL-44 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。