购买 LM3502SQ-25 | LM3502SQ-25数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LM3502SQ-25
LM3502SQ-25
LM3502SQ-25
仅供参考
零件编号 LM3502SQ-25
制造商 National Semiconductor
描述 LED DRIVER, 10-SEGMENT
送货服务
LM3502SQ-25参数
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Up (Boost)
内部开关Yes
输出数量2
电压 - 电源(最小)2.5V
电压 - 电源(最大)5.5V
电压 - 输出25V
电流 - 输出/通道600mA (Switch)
频率1MHz
调光PWM
应用Backlight
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱16-WFQFN Exposed Pad
供应商设备包16-WQFN (4x4)
LM3502SQ-25 Packaging
Insepction
LM3502SQ-25 FAQ
  • 1. How to order LM3502SQ-25 on Heisener?
  • 3. Are the LM3502SQ-25 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LM3502SQ-25?
LM3502SQ-25 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。