购买 LJTPQ00RT-25-46S-023-LC | LJTPQ00RT-25-46S-023-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
送货服务
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series I, LJT
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数46 (44 + 2 Coax)
外壳尺寸 - 插入25-46
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
安装类型Panel Mount
安装功能Flange
紧固类型Bayonet Lock
方向N (Normal)
外壳材料Aluminum Alloy
壳完成Electroless Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Unshielded
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC Packaging
Insepction
LJTPQ00RT-25-46S-023-LC FAQ
  • 1. How to order LJTPQ00RT-25-46S-023-LC on Heisener?
  • 3. Are the LJTPQ00RT-25-46S-023-LC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LJTPQ00RT-25-46S-023-LC?
SIT8209AC-31-18S-166.600000Y SIT8209AC-31-18S-166.600000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1, -, MIL-DTL-38999 Series I, LJT 查看
UQCAVA101JATME UQCAVA101JATME AVX Corporation, CAP CER 100PF 250V 0605, 0605 (1613 Metric), MIL-DTL-38999 Series I, LJT 查看
LP2951-02YN LP2951-02YN Microchip Technology, IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), MIL-DTL-38999 Series I, LJT 查看
23012000021P 23012000021P Littelfuse Inc., FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, MIL-DTL-38999 Series I, LJT 查看