购买 LJ6004D8RP | LJ6004D8RP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LJ6004D8RP
LJ6004D8RP
LJ6004D8RP
仅供参考
零件编号 LJ6004D8RP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
送货服务
LJ6004D8RP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列LJxx04xx
三端双向可控硅Logic - Sensitive Gate
电压 - 关闭状态600 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)40A, 48A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)20 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)20 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
LJ6004D8RP Packaging
Insepction
LJ6004D8RP FAQ
  • 1. How to order LJ6004D8RP on Heisener?
  • 3. Are the LJ6004D8RP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LJ6004D8RP?
LJ6004D8RP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。