购买 L6006L5TP | L6006L5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
L6006L5TP
L6006L5TP
L6006L5TP
仅供参考
零件编号 L6006L5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC SENS GATE 600V 6A ITO220AB
送货服务
L6006L5TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列Lxx06xx
三端双向可控硅Logic - Sensitive Gate
电压 - 关闭状态600 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)6 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)50A, 60A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)5 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)10 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 110°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
L6006L5TP Packaging
Insepction
L6006L5TP FAQ
  • 1. How to order L6006L5TP on Heisener?
  • 3. Are the L6006L5TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of L6006L5TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of L6006L5TP.
L6006L5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。