购买 L6004R5TP | L6004R5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
L6004R5TP
L6004R5TP
L6004R5TP
仅供参考
零件编号 L6004R5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220
送货服务
L6004R5TP参数
电压 - 关闭状态600 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)33A, 40A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)10 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)15 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 110°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220 Non-Isolated Tab
L6004R5TP Packaging
Insepction
L6004R5TP FAQ
  • 1. How to order L6004R5TP on Heisener?
  • 3. Are the L6004R5TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of L6004R5TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of L6004R5TP.
L6004R5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。