购买 L4004L8TP | L4004L8TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
L4004L8TP
L4004L8TP
L4004L8TP
仅供参考
零件编号 L4004L8TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC SENS GATE 400V 4A ITO220AB
送货服务
L4004L8TP参数
电压 - 关闭状态400 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)33A, 40A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)10 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)15 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 110°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
L4004L8TP Packaging
Insepction
L4004L8TP FAQ
  • 1. How to order L4004L8TP on Heisener?
  • 3. Are the L4004L8TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of L4004L8TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of L4004L8TP.
L4004L8TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。