购买 KTD3119EAA-25-TR | KTD3119EAA-25-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KTD3119EAA-25-TR
KTD3119EAA-25-TR
KTD3119EAA-25-TR
仅供参考
零件编号 KTD3119EAA-25-TR
制造商 Kinetic Technologies
描述 2-CHANNEL LED DRIVER WITH BOOST
送货服务
KTD3119EAA-25-TR参数
制造商Kinetic Technologies
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Up (Boost)
内部开关Yes
输出数量3
电压 - 电源(最小)2.7V
电压 - 电源(最大)5.5V
电压 - 输出42V
电流 - 输出/通道25mA
频率800kHz
调光PWM
应用Backlight
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱9-WFBGA, WLCSP
供应商设备包9-WLCSP (1.2x1.2)
KTD3119EAA-25-TR Packaging
Insepction
KTD3119EAA-25-TR FAQ
  • 1. How to order KTD3119EAA-25-TR on Heisener?
  • 3. Are the KTD3119EAA-25-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KTD3119EAA-25-TR?
KTD3119EAA-25-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。