购买 KBPC5000W | KBPC5000W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBPC5000W
KBPC5000W
KBPC5000W
仅供参考
零件编号 KBPC5000W
制造商 JATTA
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 50.0A KBPC-5
送货服务
KBPC5000W参数
供应商设备包-
KBPC5000W Packaging
Insepction
KBPC5000W FAQ
  • 1. How to order KBPC5000W on Heisener?
  • 3. Are the KBPC5000W price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBPC5000W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KBPC5000W.
KBPC5000W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。