购买 KBPC35005 | KBPC35005数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBPC35005
KBPC35005
KBPC35005
仅供参考
零件编号 KBPC35005
制造商 JATTA
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 35.0A KBPC-3
送货服务
KBPC35005参数
供应商设备包-
KBPC35005 Packaging
Insepction
KBPC35005 FAQ
  • 1. How to order KBPC35005 on Heisener?
  • 3. Are the KBPC35005 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBPC35005?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KBPC35005.
KBPC35005 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。