购买 KBPC25005 | KBPC25005数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBPC25005
KBPC25005
KBPC25005
仅供参考
零件编号 KBPC25005
制造商 JATTA
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 25.0A KBPC-2
送货服务
KBPC25005参数
制造商JATTA
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型-
技术-
电压 - 峰值反转(最大值)-
电流 - 平均整流(Io)-
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
电流 - 反向泄漏@Vr-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
KBPC25005 Packaging
Insepction
KBPC25005 FAQ
  • 1. How to order KBPC25005 on Heisener?
  • 3. Are the KBPC25005 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBPC25005?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KBPC25005.
KBPC25005 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。