购买 KBPC15005 | KBPC15005数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBPC15005
KBPC15005
KBPC15005
仅供参考
零件编号 KBPC15005
制造商 Good-Ark Semiconductor
描述 BRIDGE RECTIFIER, GENERAL PURPOS
送货服务
KBPC15005参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 50 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱4-Square, KBPC
供应商设备包KBPC
KBPC15005 Packaging
Insepction
KBPC15005 FAQ
  • 1. How to order KBPC15005 on Heisener?
  • 3. Are the KBPC15005 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBPC15005?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KBPC15005.
KBPC15005 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。