购买 KBJL15005G-BP | KBJL15005G-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBJL15005G-BP
KBJL15005G-BP
KBJL15005G-BP
仅供参考
零件编号 KBJL15005G-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE BRIDGE KBJL
送货服务
KBJL15005G-BP参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.05 V @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 50 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, KBJ
供应商设备包KBJ
KBJL15005G-BP Packaging
Insepction
KBJL15005G-BP FAQ
  • 1. How to order KBJL15005G-BP on Heisener?
  • 3. Are the KBJL15005G-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBJL15005G-BP?
KBJL15005G-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。