购买 KBJA1001-BP | KBJA1001-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KBJA1001-BP
KBJA1001-BP
KBJA1001-BP
仅供参考
零件编号 KBJA1001-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE BRIDGE 10A JB
送货服务
KBJA1001-BP参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, JB
供应商设备包JB
KBJA1001-BP Packaging
Insepction
KBJA1001-BP FAQ
  • 1. How to order KBJA1001-BP on Heisener?
  • 3. Are the KBJA1001-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KBJA1001-BP?
KBJA1001-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。