购买 JD54F374SRA | JD54F374SRA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
JD54F374SRA
JD54F374SRA
JD54F374SRA
仅供参考
零件编号 JD54F374SRA
制造商 National Semiconductor
描述 BUS DRIVER, F/FAST SERIES, 1-FUN
送货服务
JD54F374SRA参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54F
功能Standard
类型D-Type
输出类型Tri-State, Non-Inverted
元素数量1
每个元素的位数8
时钟频率60 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL11ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低3mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)86 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
JD54F374SRA Packaging
Insepction
JD54F374SRA FAQ
  • 1. How to order JD54F374SRA on Heisener?
  • 3. Are the JD54F374SRA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of JD54F374SRA?
JD54F374SRA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。