购买 JD54F04SDA | JD54F04SDA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
JD54F04SDA
JD54F04SDA
JD54F04SDA
仅供参考
零件编号 JD54F04SDA
制造商 National Semiconductor
描述 IC INVERTER 6CH 1-INP 14CFP
送货服务
JD54F04SDA参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列54F
逻辑类型Inverter
电路数量6
输入数量1
特征-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)15.3 mA
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
逻辑电平 - 低0.8V
逻辑电平 - 高2V
最大传播延迟@ V,最大CL7ns @ 5V, 50pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包14-CFP
包/箱14-CFlatPack
JD54F04SDA Packaging
Insepction
JD54F04SDA FAQ
  • 1. How to order JD54F04SDA on Heisener?
  • 3. Are the JD54F04SDA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of JD54F04SDA?
JD54F04SDA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。