购买 JANTX2N2323SP | JANTX2N2323SP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
JANTX2N2323SP
JANTX2N2323SP
JANTX2N2323SP
仅供参考
零件编号 JANTX2N2323SP
制造商 Microchip Technology
描述 SCR
送货服务
JANTX2N2323SP参数
制造商Microchip Technology
系列-
电压 - 关闭状态50 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)800 mV
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)200 µA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)2.2 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)220 mA
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电流 - 保持(Ih)(最大)2 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)15A @ 60Hz
SCR类型Standard Recovery
工作温度-65°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
供应商设备包TO-5AA
JANTX2N2323SP Packaging
Insepction
JANTX2N2323SP FAQ
  • 1. How to order JANTX2N2323SP on Heisener?
  • 3. Are the JANTX2N2323SP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of JANTX2N2323SP?
JANTX2N2323SP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。