购买 JANSF2N5152L | JANSF2N5152L数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
JANSF2N5152L
JANSF2N5152L
JANSF2N5152L
仅供参考
零件编号 JANSF2N5152L
制造商 Microchip Technology
描述 TRANS NPN 80V 0.001A TO5
送货服务
JANSF2N5152L参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型NPN
电流 - 收集器(Ic)(最大)1 mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)80 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic1.5V @ 500mA, 5A
电流 - 收集器截止(最大)1mA
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce30 @ 2.5A, 5V
力量 - 最大1 W
频率 - 过渡-
工作温度-65°C ~ 200°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
供应商设备包TO-5AA
JANSF2N5152L Packaging
Insepction
JANSF2N5152L FAQ
  • 1. How to order JANSF2N5152L on Heisener?
  • 3. Are the JANSF2N5152L price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of JANSF2N5152L?
JANSF2N5152L 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。