购买 JANKCDR2N5154 | JANKCDR2N5154数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
JANKCDR2N5154
JANKCDR2N5154
JANKCDR2N5154
仅供参考
零件编号 JANKCDR2N5154
制造商 Microchip Technology
描述 TRANS NPN 80V 2A TO39
送货服务
JANKCDR2N5154参数
系列-
晶体管类型NPN
电流 - 收集器(Ic)(最大)2 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)80 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic1.5V @ 500mA, 5A
电流 - 收集器截止(最大)50µA
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce70 @ 2.5A, 5V
力量 - 最大1 W
频率 - 过渡-
工作温度-65°C ~ 200°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
供应商设备包TO-39 (TO-205AD)
JANKCDR2N5154 Packaging
Insepction
JANKCDR2N5154 FAQ
  • 1. How to order JANKCDR2N5154 on Heisener?
  • 3. Are the JANKCDR2N5154 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of JANKCDR2N5154?
JANKCDR2N5154 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。