购买 IXYP24N100A4 | IXYP24N100A4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXYP24N100A4
IXYP24N100A4
IXYP24N100A4
仅供参考
零件编号 IXYP24N100A4
制造商 IXYS
描述 IGBT DISCRETE TO-220
送货服务
IXYP24N100A4参数
ECAD
系列XPT™, GenX4™
IGBT类型PT
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1000 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)85 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)145 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.9V @ 15V, 24A
力量 - 最大375 W
开关能量3.5mJ (on), 2.3mJ (off)
输入类型Standard
门电荷44 nC
Td(开/关)@ 25°C13ns/216ns
测试条件800V, 24A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)47 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220 (IXYP)
IXYP24N100A4 Packaging
Insepction
IXYP24N100A4 FAQ
  • 1. How to order IXYP24N100A4 on Heisener?
  • 3. Are the IXYP24N100A4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXYP24N100A4?
IXYP24N100A4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。