购买 IXYK85N120C4H1 | IXYK85N120C4H1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXYK85N120C4H1
IXYK85N120C4H1
IXYK85N120C4H1
仅供参考
零件编号 IXYK85N120C4H1
制造商 IXYS
描述 IGBT TRENCH 1200V 220A SOT227B
ECAD
库存 882 piece(s)
送货服务
IXYK85N120C4H1参数
ECAD
系列XPT™
IGBT类型Trench
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)220 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)420 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.5V @ 15V, 85A
力量 - 最大1150 W
开关能量4.3mJ (on), 2mJ (off)
输入类型Standard
门电荷192 nC
Td(开/关)@ 25°C35ns/280ns
测试条件600V, 50A, 5Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)265 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227B
IXYK85N120C4H1 Packaging
Insepction
IXYK85N120C4H1 FAQ
  • 1. How to order IXYK85N120C4H1 on Heisener?
  • 3. Are the IXYK85N120C4H1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXYK85N120C4H1?
IXYK85N120C4H1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。