购买 IXYK110N120A4 | IXYK110N120A4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXYK110N120A4
IXYK110N120A4
IXYK110N120A4
仅供参考
零件编号 IXYK110N120A4
制造商 IXYS
描述 IGBT 1200V 110A GENX4 XPT TO-264
ECAD
库存 39 piece(s)
送货服务
IXYK110N120A4参数
ECAD
系列XPT™, GenX4™
IGBT类型PT
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)375 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)900 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.8V @ 15V, 110A
力量 - 最大1360 W
开关能量2.5mJ (on), 8.4mJ (off)
输入类型Standard
门电荷305 nC
Td(开/关)@ 25°C42ns/550ns
测试条件600V, 50A, 1.5Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-264-3, TO-264AA
供应商设备包TO-264 (IXYK)
IXYK110N120A4 Packaging
Insepction
IXYK110N120A4 FAQ
  • 1. How to order IXYK110N120A4 on Heisener?
  • 3. Are the IXYK110N120A4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXYK110N120A4?
IXYK110N120A4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。