购买 IXTY1N100P-TRL | IXTY1N100P-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXTY1N100P-TRL
IXTY1N100P-TRL
IXTY1N100P-TRL
仅供参考
零件编号 IXTY1N100P-TRL
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 1000V 1A TO252
送货服务
IXTY1N100P-TRL参数
ECAD
系列Polar
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)1000 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C1A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 50µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs15.5 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds331 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs15Ohm @ 500mA, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252AA
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IXTY1N100P-TRL Packaging
Insepction
IXTY1N100P-TRL FAQ
  • 1. How to order IXTY1N100P-TRL on Heisener?
  • 3. Are the IXTY1N100P-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXTY1N100P-TRL?
IXTY1N100P-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。