购买 IXTY01N100-TRL | IXTY01N100-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXTY01N100-TRL
IXTY01N100-TRL
IXTY01N100-TRL
仅供参考
零件编号 IXTY01N100-TRL
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 1000V 100MA TO252
送货服务
IXTY01N100-TRL参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)1000 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C100mA (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 25µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs6.9 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds54 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)25W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs80Ohm @ 50mA, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252AA
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IXTY01N100-TRL Packaging
Insepction
IXTY01N100-TRL FAQ
  • 1. How to order IXTY01N100-TRL on Heisener?
  • 3. Are the IXTY01N100-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXTY01N100-TRL?
IXTY01N100-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。