购买 IXTA130N15X4-7 | IXTA130N15X4-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXTA130N15X4-7
IXTA130N15X4-7
IXTA130N15X4-7
仅供参考
零件编号 IXTA130N15X4-7
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 150V 130A TO263-7
送货服务
IXTA130N15X4-7参数
ECAD
系列Ultra X4
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C130A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs87 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4770 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)400W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs8mOhm @ 65A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-263-7 (IXTA)
包/箱TO-263-7, D2PAK (6 Leads + Tab)
IXTA130N15X4-7 Packaging
Insepction
IXTA130N15X4-7 FAQ
  • 1. How to order IXTA130N15X4-7 on Heisener?
  • 3. Are the IXTA130N15X4-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXTA130N15X4-7?
IXTA130N15X4-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。