购买 IXGM25N100A | IXGM25N100A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXGM25N100A
IXGM25N100A
IXGM25N100A
仅供参考
零件编号 IXGM25N100A
制造商 IXYS
描述 IGBT 1000V 50A 200W TO204AE
送货服务
IXGM25N100A参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1000 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)100 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic4V @ 15V, 25A
力量 - 最大200 W
开关能量5mJ (off)
输入类型Standard
门电荷180 nC
Td(开/关)@ 25°C100ns/500ns
测试条件800V, 25A, 33Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)200 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AE
供应商设备包TO-204AE
IXGM25N100A Packaging
Insepction
IXGM25N100A FAQ
  • 1. How to order IXGM25N100A on Heisener?
  • 3. Are the IXGM25N100A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXGM25N100A?
IXGM25N100A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。