购买 IXG50I4500KN | IXG50I4500KN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXG50I4500KN
IXG50I4500KN
IXG50I4500KN
仅供参考
零件编号 IXG50I4500KN
制造商 IXYS
描述 IGBT PT 4500V 74A ISOPLUS264
送货服务
IXG50I4500KN参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列X2PT™
IGBT类型PT
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)4500 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)74 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)-
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic-
力量 - 最大-
开关能量-
输入类型Standard
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
测试条件-
反向恢复时间(trr)-
工作温度-
安装类型Through Hole
包/箱ISOPLUS264™
供应商设备包ISOPLUS264™
IXG50I4500KN Packaging
Insepction
IXG50I4500KN FAQ
  • 1. How to order IXG50I4500KN on Heisener?
  • 3. Are the IXG50I4500KN price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXG50I4500KN?
IXG50I4500KN 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。