购买 IXFT32N100XHV | IXFT32N100XHV数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXFT32N100XHV
IXFT32N100XHV
IXFT32N100XHV
仅供参考
零件编号 IXFT32N100XHV
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 1000V 32A TO268HV
数据表
封装 -
ECAD
库存 132 piece(s)
送货服务
IXFT32N100XHV参数
ECAD
系列HiPerFET™, Ultra X
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)1000 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C32A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id6V @ 4mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs130 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4075 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)890W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs220mOhm @ 16A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-268HV (IXFT)
包/箱TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
IXFT32N100XHV Packaging
Insepction
IXFT32N100XHV FAQ
  • 1. How to order IXFT32N100XHV on Heisener?
  • 3. Are the IXFT32N100XHV price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXFT32N100XHV?
IXFT32N100XHV 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。