购买 IXFP34N65X3 | IXFP34N65X3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXFP34N65X3
IXFP34N65X3
IXFP34N65X3
仅供参考
零件编号 IXFP34N65X3
制造商 IXYS
描述 MOSFET 34A 650V X3 TO220
送货服务
IXFP34N65X3参数
ECAD
系列HiPerFET™, Ultra X3
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C34A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id5.2V @ 2.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs29 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2025 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)446W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs100mOhm @ 17A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-220-3 (IXFP)
包/箱TO-220-3
IXFP34N65X3 Packaging
Insepction
IXFP34N65X3 FAQ
  • 1. How to order IXFP34N65X3 on Heisener?
  • 3. Are the IXFP34N65X3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXFP34N65X3?
IXFP34N65X3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。