购买 IXFM35N30 | IXFM35N30数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXFM35N30
IXFM35N30
IXFM35N30
仅供参考
零件编号 IXFM35N30
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 300V 35A TO204AE
送货服务
IXFM35N30参数
ECAD
系列HiPerFET™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)300 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C35A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 4mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs200 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4800 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)300W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs100mOhm @ 17.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-204AE
包/箱TO-204AE
IXFM35N30 Packaging
Insepction
IXFM35N30 FAQ
  • 1. How to order IXFM35N30 on Heisener?
  • 3. Are the IXFM35N30 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXFM35N30?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IXFM35N30.
IXFM35N30 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。