购买 IXFM12N90Q | IXFM12N90Q数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXFM12N90Q
IXFM12N90Q
IXFM12N90Q
仅供参考
零件编号 IXFM12N90Q
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 900V 12A TO-204AA
送货服务
IXFM12N90Q参数
ECAD
系列-
FET类型-
技术-
漏极到源极电压(Vdss)-
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C-
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
安装类型-
供应商设备包-
包/箱-
IXFM12N90Q Packaging
Insepction
IXFM12N90Q FAQ
  • 1. How to order IXFM12N90Q on Heisener?
  • 3. Are the IXFM12N90Q price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXFM12N90Q?
IXFM12N90Q 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。