购买 IXFA76N15T2-TRL | IXFA76N15T2-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IXFA76N15T2-TRL
IXFA76N15T2-TRL
IXFA76N15T2-TRL
仅供参考
零件编号 IXFA76N15T2-TRL
制造商 IXYS
描述 MOSFET N-CH 150V 76A TO263
送货服务
IXFA76N15T2-TRL参数
ECAD
系列HiPerFET™, TrenchT2™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C76A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs97 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5800 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)350W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs22mOhm @ 38A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-263 (D2PAK)
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
IXFA76N15T2-TRL Packaging
Insepction
IXFA76N15T2-TRL FAQ
  • 1. How to order IXFA76N15T2-TRL on Heisener?
  • 3. Are the IXFA76N15T2-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IXFA76N15T2-TRL?
IXFA76N15T2-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。