购买 IVCR2405DR | IVCR2405DR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IVCR2405DR
IVCR2405DR
IVCR2405DR
仅供参考
零件编号 IVCR2405DR
制造商 Inventchip
描述 GENERAL PURPOSE DRIVER, 24V, 4A
送货服务
IVCR2405DR参数
制造商Inventchip
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置Low-Side
渠道类型Independent
司机数量2
门类型IGBT, N-Channel MOSFET
电压 - 电源4.5V ~ 20V
逻辑电压 - VIL,VIH-
电流 - 峰值输出(源,汇)4A, 4A
输入类型Inverting, Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)-
上升/下降时间(Typ)6ns, 6ns
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
IVCR2405DR Packaging
Insepction
IVCR2405DR FAQ
  • 1. How to order IVCR2405DR on Heisener?
  • 3. Are the IVCR2405DR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IVCR2405DR?
IVCR2405DR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。