购买 ISC080N10NM6ATMA1 | ISC080N10NM6ATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ISC080N10NM6ATMA1
ISC080N10NM6ATMA1
ISC080N10NM6ATMA1
仅供参考
零件编号 ISC080N10NM6ATMA1
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V PG-TDSON-8
送货服务
ISC080N10NM6ATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 6
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C13A (Ta), 75A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)8V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.3V @ 36µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1800 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3W (Ta), 100W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs8.05mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TDSON-8 FL
包/箱8-PowerTDFN
ISC080N10NM6ATMA1 Packaging
Insepction
ISC080N10NM6ATMA1 FAQ
  • 1. How to order ISC080N10NM6ATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the ISC080N10NM6ATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ISC080N10NM6ATMA1?
ISC080N10NM6ATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。