购买 IS32LT3131B-ZLA3-TR | IS32LT3131B-ZLA3-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IS32LT3131B-ZLA3-TR
IS32LT3131B-ZLA3-TR
IS32LT3131B-ZLA3-TR
仅供参考
制造商 Lumissil Microsystems
描述 12 CHANNEL LINEAR LED DRIVER WIT
送货服务
IS32LT3131B-ZLA3-TR参数
制造商Lumissil Microsystems
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型Linear
拓扑Constant Current
内部开关Yes
输出数量1
电压 - 电源(最小)4.5V
电压 - 电源(最大)40V
电压 - 输出-
电流 - 输出/通道900mA
频率32MHz
调光Analog, PWM
应用Lighting
工作温度-40°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
供应商设备包28-eTSSOP
IS32LT3131B-ZLA3-TR Packaging
Insepction
IS32LT3131B-ZLA3-TR FAQ
  • 1. How to order IS32LT3131B-ZLA3-TR on Heisener?
  • 3. Are the IS32LT3131B-ZLA3-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IS32LT3131B-ZLA3-TR?
IS32LT3131B-ZLA3-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。