购买 IS31BL3506A-STLS2-TR | IS31BL3506A-STLS2-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IS31BL3506A-STLS2-TR
IS31BL3506A-STLS2-TR
IS31BL3506A-STLS2-TR
仅供参考
制造商 Lumissil Microsystems
描述 35V STEP-UP CONVERTER W/INT. MOS
送货服务
IS31BL3506A-STLS2-TR参数
制造商Lumissil Microsystems
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Up (Boost)
内部开关Yes
输出数量1
电压 - 电源(最小)2.7V
电压 - 电源(最大)5.5V
电压 - 输出-
电流 - 输出/通道2.2A
频率1MHz
调光PWM
应用Backlight
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-23-6
供应商设备包SOT-23-6
IS31BL3506A-STLS2-TR Packaging
Insepction
IS31BL3506A-STLS2-TR FAQ
  • 1. How to order IS31BL3506A-STLS2-TR on Heisener?
  • 3. Are the IS31BL3506A-STLS2-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IS31BL3506A-STLS2-TR?
IS31BL3506A-STLS2-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。