购买 IRFR010PBF-BE3 | IRFR010PBF-BE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IRFR010PBF-BE3
IRFR010PBF-BE3
IRFR010PBF-BE3
仅供参考
零件编号 IRFR010PBF-BE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 50V 8.2A DPAK
送货服务
IRFR010PBF-BE3参数
制造商Vishay Siliconix
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)50 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C8.2A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs10 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds250 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)25W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs200mOhm @ 4.6A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252AA
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IRFR010PBF-BE3 Packaging
Insepction
IRFR010PBF-BE3 FAQ
  • 1. How to order IRFR010PBF-BE3 on Heisener?
  • 3. Are the IRFR010PBF-BE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IRFR010PBF-BE3?
IRFR010PBF-BE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。