| 零件编号 | IHLP1212BZERR56M11 |
|---|---|
| 制造商 | Vishay Dale |
| 描述 | FIXED IND 560NH 5.5A 19.4 MOHM |
| 数据表 | |
| 封装 | Nonstandard |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
我们提供90天保修。
| 零件编号 | 制造商 | 描述 | 库存 |
IHLP1212BZERR56M11 D# V36:1790_09312295 |
Vishay Intertechnologies |
Power Choke Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz Powdered Iron 5.5A 0.0194Ohm DCR 1212 T/R RoHS: Compliant
IHLP1212BZERR56M11 D# IHLP1212BZERR56M11 |
Vishay Intertechnologies |
Ind High Current Shielded Wirewound 560nH 20% 100KHz 5.5A 1212 T/R - Tape and Reel (Alt: IHLP1212BZERR56M11) |
IHLP1212BZERR56M11 |
Vishay Dale |
INDUCTOR, 0.56UH, 5.5A, 20% |
1321 |
IHLP1212BZERR56M11 D# 541-1316-2-ND |
IHLP1212BZERR56M11 |
In stock shipping within 2days |
IHLP1212BZERR56M11 D# 1845538 |
INDUCTOR, 0.56UH, 5.5A, 20% RoHS: Compliant